Pieśń o szczęściu



Gorączka mnie dziś rozleniwiła. Niedobre przeziębienie zaczyna krążyć w krwiobiegu, nawet pogoda jest szaro-buro-nijaka. 

W rytmie nowego utworu Czesława i Meli upiekę ciasto czekoladowe, albo sernika, byleby było kaloryczne...
W sumie kilka kilo więcej w te zimowe dni na pewno mi nie zaszkodzi :)




0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Nowości

Co mnie teraz wzrusza a co rozjusza.

Blogroll

Idź w tango z losowaniem, ciekawe na jaki post trafisz.

o mnie...

...słów kilka.