Feed
Facebook
Twitter
GPlus
Youtube
flickr
Last.fm
Instagram
Skype
ZMIANY
...
home
dbam o
siebie
innych
jem
czytam
pracuję
myślę
żyję
skip to main
|
skip to sidebar
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
czytam
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
czytam
.
Pokaż wszystkie posty
Hobbit, czyli wspomnienia wracają
—
by
Kasia
on
0 comment
W szkole podstawowej, na progu dorosłości, zaczytywałam się w przygodach małego hobbita o imieniu Bilbo. Dziś z wielką przyjemnością w...
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Starsze posty
popularne posty
Love
O tym co dla mnie ważne i najważniejsze.
Archiwum
▼
2013
(15)
▼
12
(2)
WŁOSY
ŚWIĘTA
►
7
(4)
►
3
(3)
►
2
(6)
Category
czytam
(1)
dbam_o_siebie
(2)
mysle
(7)
pracuje
(5)
O mnie
Kasia
Kocham ludzi lecz boję się ich. Wrażliwa i emocjonalna zamykam się na świat. Czas na zmiany w moim życiu, pierwsze kroki już za mną. Teraz tylko muszę wyjść w świat... TYLKO... a może AŻ.
Wyświetl mój pełny profil
Wszystkie teksty są moją własnością, nie kopiuj, nie wolno :). Obsługiwane przez usługę
Blogger
.
Nowości
Co mnie teraz wzrusza a co rozjusza.
Blogroll
Idź w tango z losowaniem, ciekawe na jaki post trafisz.
o mnie...
...słów kilka.