Miasto spotkań


Wrocław to piękne miasto. W końcu z mężem mogliśmy je pozwiedzać, a ja mogłam pokazać mnóstwo pięknych zabytków osobie mi najbliższej. Romantyczne spacery wśród chmar komarów, to jest to co tygryski lubią najbardziej. Mimo zmiennej pogody spędziliśmy wspaniale czas z tygrysami, sztuką, wysokimi temperaturami i najpyszniejszą kawą pod słońcem. 










0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Nowości

Co mnie teraz wzrusza a co rozjusza.

Blogroll

Idź w tango z losowaniem, ciekawe na jaki post trafisz.

o mnie...

...słów kilka.