Wrocław to piękne miasto. W końcu z mężem mogliśmy je pozwiedzać, a ja mogłam pokazać mnóstwo pięknych zabytków osobie mi najbliższej. Romantyczne spacery wśród chmar komarów, to jest to co tygryski lubią najbardziej. Mimo zmiennej pogody spędziliśmy wspaniale czas z tygrysami, sztuką, wysokimi temperaturami i najpyszniejszą kawą pod słońcem.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)







0 komentarze:
Prześlij komentarz